ELEKTROSTYMULACJA

 Elektrostymulacja-infrared+drenaż limfatyczny z wibromasażem
 
ELEKTROSTYMULATOR TRZYFUNKCYJNY B-0606:
 
POTRÓJNE DZIAŁANIE ODCHUDZAJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE:
 
1. STYMULACJA MIĘŚNI : aparat automatycznie wg. czterech zaprogramowanych opcji stymuluje partie mięśniowe, wiernie symulując naturalne procesy powstałe podczas ćwiczeń fizycznych. Sześć par podgrzewanych elektrod umożliwia równoczesną stymulację dwunastu punktów na ciele z równoczesną terapią cieplną infrared.
Elektrostymulacja jest pomocna również w przypadku bóli kręgosłupa, rwy kulszowej. Jako zabieg wzmacniający mięśnie w przypadku ich osłabienia, np. po złamaniach.
U ludzi zdrowych metoda elektrogimnastyki może wspomagać trening sportowy, przede wszystkim w tych dyscyplinach, które wymagają maksymalnej siły i szybkości a także jako element rozgrzewki. Interesujący może być także redukujący wpływ elektrostymulacji, na tkankę tłuszczową w bezpośredniej bliskości stymulowanego mięśnia, co uwidacznia się efektem rzeźbienia sylwetki. Elektrostymulacja pobudza mięśnie do intensywnej pracy prowadząc do utraty centymentrów, wzmocnienia mięśni. Stymuluje rozbicie tkanki tłuszczowej, oraz przyspiesza przemianę materii. Modeluje sylwetkę, ujędrnia. Zabieg może być stosowany na cale ciało jak i wybrane partie takie jak brzuch, uda, ramiona.
Typowym wskazaniem do elektrostymulacji są zaniki mięśniowe po unieruchomieniu stawów lub długotrwałych chorobach. Dla osób z brakiem czasu elektrogimnastyka jest znakomitym sposobem na wzmocnienie mięśni, poprawę krążenia krwi i wyszczuplenie sylwetki przy jednoczesnym znakomitym relaksie realizowanym obowiązkowo według inwencji i wiedzy każdego Salonu
 
2. TERAPIA CIEPLNA INFRARED
- ELEKTROSTYMULACJA- INFRARED: rozgrzanie podczerwienią mobilizuje spalanie tłuszczu, wywołując miejscowe rozszerzenie naczyń oraz zwiększenie miejscowego unaczynienia i ukrwienia .
Celem tego zabiegu jest równoczesne wygrzanie mięśni oraz wykonanie drenażu limfatycznego dla pozbycia się nadmiaru wody i toksyn.
Terapia z zastosowaniem głębokiego ciepła przyspiesza cyrkulacje krwi powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wchłonięte ciepło w fizjologiczny sposób jest rozprowadzane w ciele przez krwiobieg. Dzięki takiemu działaniu naprężenie mięśni i stawów ulega znacznemu zmniejszeniu przynosząc uczucie rozluźnienia i relaksu. Pasy rozgrzewające powodują przyśpieszenie krążenia ułatwiając wydalanie produktów zbędnych z organizmu przez skórę.
Głębokie ciepło stosowane jednocześnie z elektrostymulacja podnosi miejscowy metabolizm. Układane są w miejsca gdzie najczęściej i najbardziej nagromadza się tkanka tłuszczowa tj. pas brzuch i uda.
 
3. DRENAŻ LIMFATRCZNY Z WIBROMASAŻEM
Drenaż limfatyczny wykonuje się w celu ulepsza przepływ limfy, substancji odżywczych, wpływa na eliminację toksyn i nadmiaru wody. Polecany przy stagnacji limfy, opuchliźnie. Jest to doskonały zabieg przyspieszający proces wyszczuplania i redukcji cellulitu. Poprawia
Home | Hydrokolonoterapia | Elektrostymulacja | Body-Therm | Masaże | Opalanie natryskowe | Nowości | Cennik | Promocje | Kontakt